Vytautas Mineral SPA kelias į 30x ROAS

UAB „SPA Birštonas“ marketingo vadybininkė Simona Rimšaitė

„Vertinu FAD komandos profesionalumą. Specialistai dirba labai struktūruotai, operatyviai, laiku ir neatidėliodami atlieka darbus. Labai tiksliai reaguoja į pokyčius, pasiūlo optimalius sprendimus, kurie dirbant su „Vytautas Mineral SPA“ prekės ženklu pasiteisina. Prireikus pagalbos, jie įsitraukia 100%, konsultacijų metu sulaukiu labai aiškių įžvalgų bei gaunu konstruktyvius atsakymus.“

UAB „SPA Birštonas“ marketingo vadybininkė Simona Rimšaitė.

Vytautas Mineral SPA

Nuo pirmosios pažinties su UAB „SPA Birštonas“ (Vytautas mineral SPA) dienos nekilo abejonių, kad tai bus įdomus ir dinamiškas projektas. SPA namų marketingo skyriaus vadybininkė Simona Rimšaitė pasitiko mus su konkrečiomis idėjomis ir su iš anksto numatytu rinkodaros planu, kuris apėmė keletą skirtingų skaitmeninės rinkodaros kanalų. Vienas jų „Meta“ (Facebook) socialinis tinklas.

Darbas su UAB „SPA Birštonas“ reklama „Meta“ tinkle prasidėjo nuo įmonės „Meta“ verslo paskyros ir ją sudarančių elementų audito. Norint, kad reklama šiame socialiniame tinkle veiktų be trikdžių, esamų paskyrų peržiūra, klaidų identifikavimas bei jų ištaisymas yra svarbus etapas. Tinkamai paruošta „tamsioji“ „Facebook“” verslo profilio techninė pusė užtikrino sklandų tolimesnį darbų procesą. O tai buvo strategijos parinkimas reklaminėms kampanijoms ir jos įgyvendinimas.

SPA namai, prieš pradedant dirbti su mumis, jau turėjo aktyvių reklaminių kampanijų „Meta“ platformoje. Vertinant tai, kokias galimybes suteikia šis socialinis tinklas, „Vytautas mineral SPA“ reklaminių kampanijų parengimas bei techninis įgyvendinimas nebuvo pakankamai optimaliai išnaudoti. Po analizės įvedėme reikšmingus reklamos paskyros atnaujinimus: reklamai skirto biudžeto perskirstymą tarp „šaltų“ ir remarketingo auditorijų, pakeitėme kampanijų tikslą į pardavimų generavimą, pradėjome kurti bei naudoti ilgalaikių reklaminių kampanijų koncepciją, tuo pačiu reguliariai testuodami tikslines auditorijas.

30x ROAS

„Įvesti atnaujinimai UAB „SPA Birštonas“ „Meta“ reklamos paskyroje palaipsniui pradėjo rodyti teigiamus rezultatus. Vertinant gautus duomenis ir pagal juos atliekant reklamos kampanijų optimizaciją, galėjome sudaryti palankias sąlygas „Meta“ Pixel mokymosi procesui. Teisingai „ištreniruotas“ Pixel kodas leido reklamoms tiksliau pasiekti suinteresuotus žmonės ir juos konvertuoti iš šalto srauto į klientus. Džiaugiamės, kad „Vytautas mineral SPA“ „Meta“ reklamos paskyros vidutinį ROAS (reklamos investicijos grąžos rodiklį) išauginome net iki 30.16x.“ – sertifikuotas „Meta“ specialistas Vaidas Kabutavičius.

Mūsų kliento „Vytautas mineral SPA“ sėkmės istorija kalba ne tik apie augančius pardavimo rezultatus, pasitelkiant „Meta“ platformą reklamos sklaidai, bet ir apie tai, kaip nuoseklumas, komunikacija, praktinė patirtis ir teisingi techniniai sprendimai gali lemti rezultatų judėjimo kryptį bei greitį. Didžiuojamės pelnę UAB „SPA Birštonas“ komandos pasitikėjimą mūsų sprendimais skaitmeninės rinkodaros strategijos įgyvendinime – skaitmeninės rinkodaros agentūros „FAD“ vadovas Tomas Morkūnas.