Ką pasiekėme per pirmuosius metus?

Reklamos ateitis strategijaNors internetinis vardas „The Future of Advertising“ gyvuoja nuo 2011 metų, tačiau naujai verslo formai IĮ „Reklamos ateitis“ šiandien sukanka tik vieneri. Tai pirmieji metai, kai dirbame ne kaip pavieniai specialistai, o kaip komanda. Per šį trumpą laikotarpį įvyko nemažai permainų, kurios padėjo įsitvirtinti rinkoje jau kaip skaitmeninės rinkodaros agentūrai. Taigi, ką pavyko pasiekti per pirmuosius įmonės gyvavimo metus?

Tapome „Google“ partneriais

Tai bene svarbiausias pirmųjų metų tikslas, kuris buvo užsibrėžtas dar prieš įkuriant agentūrą. Esame savo srities profesionalai, todėl džiugu gauti „Google“ įvertinimą ir taip viešai patvirtinti savo kompetenciją.

Augame kartu su savo klientais

Didėjant įmonės pajėgumams pradedame dirbti ir su stambiu verslu. Mūsų klientais tapo gerai žinomos įmonės, tokios kaip UAB „Girteka Logistics“ ir AB „Panevėžio statybos trestas“. Taip pat kartu su „Upside Down House“ LTD sėkmingai žengiame pirmuosius žingsnius užsienio rinkoje. Klientų ratas plečiasi kartu su mūsų įgaunama patirtimi, todėl toks progresas atneša abipusę naudą.

Išliekame ištikimi savo miestui

Dirbame su klientais iš visos Lietuvos, tačiau išliekame ištikimi Panevėžio miestui. Pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su „Panevėžio kolegija“, todėl galime padėti ugdyti jaunąją specialistų kartą suteikdami jiems praktikos vietas ar vertinant jų baigiamuosius darbus. Esame „Panevėžio pramonės ir amatų rūmų“ nariai, todėl suprantame ką verslas gali duoti mūsų miestui. Glaudžiai bendradarbiaujame su Panevėžio verslininkais, todėl esame vieni iš „Aukštaitijos verslo klubo“ steigėjų.

Ir tai tik keli esminiai akcentai padedantys suprasti, jog pradėjome ir einame teisingu keliu. Tikimės, jog gera pradžia leis įmonei plėstis ir auginti specialistų kompetencijas.