5-asis gimtadienis: konkurso nugalėtojai

5-asis gimtadienis

Prekės ženklas „FAD“ gyvuoja jau 12 metų, tačiau skaitmeninės rinkodaros agentūra, kaip juridinis asmuo (IĮ „Reklamos ateitis“) kovo 14 d. mini 5-ąjį gimtadienį. Panevėžyje veiklą pradėjusi įmonė, 2019 metais tapo sertifikuotais „Google“ partneriais, 2022 metais įgijo „Facebook“ ir „Instagram“ reklamos žinias patvirtinantį „Meta Certified Digital Marketing Associate“ sertifikatą, aktyviai dalyvauja verslo bendruomenių veikloje.

„Visus įmonės veiklos metus jautėme didelį palaikymą iš savo miesto įmonių, nemaža dalis mūsų klientų rinkosi mus dėl to, kad veiklą vykdome Panevėžyje. Dabar, atsidėkodami savo miestui, nusprendėme verslams padėti ir mes – investuosime savo laiką, žinias ir patirtį, padėsime verslams siekti geresnių rezultatų“, – apie idėją pasakojo įmonės vadovas Tomas Morkūnas.

Su 5-uoju įmonės gimtadieniu „FAD“ kolektyvą sveikina ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius sako, jog visada šaunu, kai aktyvūs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai įmonės gimtadienį švenčia patys ką nors dovanodami.

„Sveikinu visą skaitmeninės rinkodaros agentūros „FAD“ kolektyvą. Gal ir kiek nuskambės paprastai, bet linkiu gyvuoti daug kartų po penkerius metus. Visada malonu, kai Panevėžio PPAR gretose yra ambicinga, veikli, o svarbiausia profesionali Panevėžio miesto įmonė“, – kalbėjo V. Matkevičius.

Visą kovą – nemokamos gyvos konsultacijos

Skaitmeninės rinkodaros agentūra „FAD“ siūlo ne tik nemokamai sukurti reklamines kampanijas, bet taip pat ribotą laiką teikia ir nemokamas konsultacijas.

„Visą kovo mėnesį, „FAD“ 5-ojo gimtadienio proga, kviečiame verslus į savo agentūrą gyvoms konsultacijoms, kurių metų patarsime, kurie skaitmeninės rinkodaros kanalai tiktų kiekvienam verslui, kaip geriausiai juos išnaudoti. Bendraudami su naujais klientais, neretai išgirstame, kad, prieš pradėdami darbą su agentūra, jie turėjo tam tikrų dvejonių dėl to, ar su agentūra kalbės ta pačia kalba, ar sutaps požiūriai ir kt. Šių susitikimų metu tikimės ne tik suteikti konsultacijas verslams apie jų skaitmeninės rinkodaros galimybes, bet ir pakeisti išankstinius nusistatymus“, – sakė „FAD“ vadovas T. Morkūnas.

Gimtadienio konkurso nugalėtojai

Įmonės, kurioms bus nemokamai sukurtos „Google Ads“ arba „Facebook Ads“ reklamos kampanijos:

  • UAB „Plast trade“
  • MB „Levandų ūkis“
  • MB „Naminė duonelė“
  • UAB „Mikmarta“
  • UAB „Te Taškas“

Su visais nugalėtojais bus susisiekta asmeniškai.

Skaitykite plačiau JP.lt:

„FAD“ gimtadienio proga – 1 000 eurų Panevėžio įmonėms