Mes – „Panevėžio statybos trestas“ skaitmeninės rinkodaros partneriai

Panevėžio statybos trestas Marketingo vadovė Rūta Čečiotienė

„Puiki komunikacija! Džiaugiuosi galėdama konsultuotis visais rūpimais klausimais ir gauti greitus sprendimus. Tomas tikrai išmano savo darbą, jo komanda – savo srities profesionalai.“

– AB „Panevėžio statybos trestas“ marketingo vadovė Rūta Čečiotienė.

Panevėžio statybos trestasĮsibėgėjus verslo centro „U219“ statyboms Vilniuje, jo vystytojui UAB „Šeškinės projektai“ informacijos sklaida tapo itin aktuali. Kaip bet kuriame sėkmingame komunikacijos plane, buvo numatytos ir skaitmeninės rinkodaros paslaugos. Dėka „Panevėžio pramonės ir amatų rūmų“ užsimezgė verslo pažintis su AB „Panevėžio statybos trestas“ marketingo vadove Rūta Čečiotiene, o kartu ir su UAB „Šeškinės projektai“ direktoriumi Adomu Jokubaičiu.

„Turėjome konkretų tikslą – rasti potencialius klientus naujai statomam verslo centrui. Tomas pateikė aiškią „Google“ ir „Facebook“ reklamos internete strategiją, kurios dėka šį tikslą sėkmingai įgyvendiname.“

– UAB „Šeškinės projektai“ direktorius Adomu Jokubaitis

Sudarius verslo centro „U219“ skaitmeninės rinkodaros planą, buvo iškelti konkretūs tikslai, atlikti visi būtini parengiamieji darbai. Tuo metu buvo planuojama paleisti ir naująjį „PST“ tinklalapį. Parodžius puikius pirmuosius verslo centro „U219“ reklamos rezultatus, tinklalapio perkėlimo priežiūros ir techniniai SEO darbai buvo patikėti taip pat mums.

Sėkmingai suvaldžius galimą organinio srauto kritimą ir užtikrinus tinkamą naujojo tinklalapio turinio perindeksavimą „Google“ paieškos sistemoje, AB „Panevėžio statybos trestas“ tęsia bendradarbiavimą ir mums patiki tolimesnius „PST“ tinklalapio vystymo darbus.

„Ne žodžiais, o darbais – taip įgaunamas klientų pasitikėjimas. Mūsų specialistų kompetencija leidžia užtikrinti puikius „U219“ verslo centro reklamos internete rezultatus. Todėl džiaugiamės tapę „Panevėžio statybos trestas“ skaitmeninės rinkodaros partneriais. Tikimės tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo vystant ir kitus „PST“ projektus.“ – IĮ „Reklamos ateitis“ vadovas Tomas Morkūnas.