Mokymai įmonėms

MŪSŲ KOMPETENCIJOS

line

Mokymai darbuotojams

Privatūs internetinio marketingo mokymai įmonių darbuotojams.

Mokymai organizacijoms

Lektoriaus paslaugos mokymus organizuojančioms įmonėms.

Konsultacijos

Privačios konsultacijos ne pelno siekiančioms organizacijoms.

Mokymų užsakymas

+370 636 63387tomas@fad.lt

Kam skirti internetinio marketingo mokymai?

Įmonėms – norinčioms praplėsti savo darbuotojų internetinio marketingo žinias.
Perkančiosioms organizacijoms – norinčioms įsigyti lektoriaus paslaugas kartu su mokymų turiniu.

Kas veda mokymus?

Internetinio marketingo mokymus veda daugiau kaip dešimtmetį skaitmeninėje rinkodaroje dirbantis Tomas Morkūnas – VšĮ „Inovacijų agentūra“ mentorius, „CodeAcademy“ lektorius, skaitmeninės rinkodaros agentūros „FAD“ vadovas. Daugiau informacijos: www.linkedin.com/in/tmorkunas

SEO mokymai

SEO mokymaiSEO mokymų metu supažindinama su techninio, vidinio ir išorinio SEO pagrindais. Esant poreikiui, yra galimybė organizuoti „SEO dirbtuves“ siauresnei temai (pavyzdžiui: „Google Mano verslas“ paskyros optimizacija). Mokymų temos individualiai derinamos su mokymus perkančia įmone. SEO mokymai skirti įmonių marketingo darbuotojams ir visiems norintiems įgyti bazines žinias apie svetainių optimizavimą paieškos sistemoms. Įprastai privatūs SEO mokymai vedami įmonėms darbuotojams, kurie atsakingi už svetainės administravimą ar turinio kūrimą. Mokymus organizuojančioms įmonėms yra galimybė samdyti lektorių kartu su pageidaujamu mokymu turiniu. Vieši SEO kursai pradedantiesiems SEO specialistams neorganizuojami. Mokymai rengiami tik privačioms įmonėms ir perkančiosioms organizacijoms.

Facebook reklamos mokymai

Facebook reklamos mokymaiFacebook reklamos mokymu metu supažindinama su auditorijos segmentavimo galimybėmis ir reklamos kampanijų kūrimo pagrindais. Esant poreikiui, yra galimybė organizuoti „Facebook dirbtuves“ siauresnei temai (pavyzdžiui: Turinio kūrimas su „Canva“). Mokymų temos individualiai derinamos su mokymus perkančia įmone. Facebook reklamos mokymai skirti įmonių marketingo darbuotojams ir visiems norintiems įgyti bazines žinias apie reklamą socialiniuose tinkluose. Įprastai privatūs Facebook reklamos mokymai organizuojami įmonėms darbuotojams, kurie atsakingi už įmonės socialinių tinklų paskyras. Mokymus organizuojančioms įmonėms yra galimybė samdyti lektorių kartu su pageidaujamu mokymu turiniu. Vieši Facebook reklamos kursai pradedantiesiems Facebook Ads specialistams neorganizuojami. Mokymai rengiami tik privačioms įmonėms ir perkančiosioms organizacijoms.

Trumpi D.U.K.

Mokymai online, ar gyvai?
Priklausomai nuo mokymus organizuojančios įmonės poreikių, mokymai gali būti vedami tiek nuotoliniu, tiek kontaktiniu būdu.

Kiek kainuoja mokymai?
Mokymų kaina priklauso pasirinktos temos sudėtingumo ir mokymų trukmės. Dalyvių kiekis kainai įtakos neturi.

Klientų sėkmės istorijos

Peržiūrėti