Sėkmingi SEO sprendimai „Avitela“ E-komercijos projektams

Justas Jasiūnas - UAB Avitelos prekyba Internetinės prekybos vadovas

„Organinis srautas e-komercijoje yra gan svarbus kanalas, kuris kainuoja pigiau nei mokami kanalai, tačiau prisijaukinti ir suprasti jį yra vienas sudėtingesnių dalykų lyginant su mokamais kanalais. Su Tomu ir jo komanda pavyko sudėlioti visą organinio srauto auginimo planą ir jį nuosekliai įgyvendinti. Gilios Tomo žinios leido išsitaisyti visas spragas, kurios buvo e-komercijoje, taip pat išspręsti kitas technines bėdas, kurios iki tol neleido sėkmingai augti su organiniu srautu. Labai sėkmingai ir per ganėtinai trumpą laiką pasijautė tiek bendras organinio srauto kylimas tiek ir konkrečiose kategorijose teigiami pokyčiai susiję su pozicijomis ir srautu. FAD komanda operatyviai ir aiškiai pateikia viską ko reikia vystant e-komercijos SEO optimizaciją. Džiaugiuosi dirbdamas su partneriais, kurie yra motyvuoti ir atsidavę savo klientams.“

UAB „Avitelos prekyba“ internetinės prekybos vadovas Justas Jasiūnas.

Avitela

Internetinės prekybos konkurencija (ypač pandeminiu laikotarpiu) ženkliai išaugo, todėl šiandien kiekvienas sėkmingas E-komercijos projektas siekia būti kuo labiau matomas „Google“ paieškos sistemoje. Ne išimtis ir „Avitela“ komanda, kurie keisdami turinio valdymo sistemą susidūrė su SEO iššūkiais.

Pagrindinis iššūkis migruojant į naują turinio valdymo sistemą – išsaugoti kiek įmanoma daugiau organinio srauto ir neprarasti pozicijų paieškos sistemoje. Būtent ties šiais darbais prasidėjo skaitmeninės rinkodaros agentūros „FAD“ ir „Avitela“ komandos bendradarbiavimas. Sėkmingai suvaldžius avitela.lt ir elektromarkt.lt migravimo SEO procesą, buvo sudarytas ir pradėtas vykdyti tolimesnis avitela.lt organinio srauto auginimo planas.

„Nepriklausomai nuo elektroninės parduotuvės dydžio, visi e-komercijos projektai dažniausiai susiduria su labai panašiomis SEO problemomis. Sukaupta ilgametė patirtis mums leido pritaikyti sėkmingus SEO sprendimus Avitela e-komercijos projektams. Todėl šiandien tęsiame bendradarbiavimą ir vis labiau vystome avitela.lt SEO strategiją. – FAD vadovas Tomas Morkūnas.